fb

Cena:
36,66zł

ARCO - Kompletny Zestaw - Lotion+Olejek+Mleczko

Kompletny Zestaw Kosmetyków Do Depilacji
Pojemność: 3 x 150ml
Zestaw: Lotion + Olejek + Mleczko
Produkt renomowanej włoskiej firmy Arco

Opis:
Lotion
Wyjątkowy preparat kosmetyczny o działaniu oczyszczającym. Stosowany bezpośrednio przed depilacją zwiększa skuteczność zabiegu. Dzięki właściwościom odtłuszczającym, zwiększa przyczepność wosku. Naniesienie lotionu 15 min. przed depilacją zapewnia mniejsze odczucie bólu podczas zabiegu.
Olejek
Oliwka przeznaczona do usuwania pozostałości po wosku. Preparat kosmetyczny ma działanie łagodzące, nawilżające i odżywiające skórę. Może być stosowany jako olejek do masażu.
Mleczko
Łagodząca emulsja po depilacji, wzbogacona olejkami eterycznymi i miętą. Działa oczyszczająco, odświeżająco i przeciwzapalnie. Zmniejsza przykre uczucie pieczenia po depilacji, pozostawiając skórę miękką, gładką i nawilżoną.

Sposób użycia:
Na części ciała poddawane zabiegowi nanieść Lotion Przed Depilacją i wcierać go powolnymi okrężnymi ruchami. Po osuszeniu skóry przystąpić do depilacji. Naniesienie preparatu 15 min. przed depilacją zapewnia mniejsze odczucie bólu podczas zabiegu.
Po depilacji nanieść niewielką ilość Olejku na depilowane miejsca i usunąć ewentualne pozostałości po wosku. Następnie na oczyszczoną Olejkiem Po Depilacji skórę nałożyć cienką warstwę Mleczka i wykonać delikatny masaż.

Odwiedź nas na facebooku

Odwiedź nas na facebooku
Chcę otrzymywać emailem informacje o nowościach i promocjach.

Znajdziesz nas również na Allegro

Nasze konto w Allegro